Beskrivning
| Märkdata | |
| Vågform Utgångsspänning | Ren Sinus |
| Ingångsspänning | 12V |
| Kontinuerlig Effekt | 2000W |
| Toppeffekt | 4000 W |
| Tomgångsström, ECO AV/PÅ | 0.6 / 0,1 A |
| THD (Distorsion) | <5% |
| Verkningsgrad | >92% |
| Utgångsspänning | 230V |
| Frekvens | 50Hz |
| Ingångsspänning | 9,2V~17V |
| Gränsvärden Automatisk avstängning Lågspänningsskydd | Dynamsik (ställbart i app) |
| Alarm vid låg batterispänning | 11V (ställbart i app) |
| Överlastskydd | Ja |
| Övertemperaturskydd | Ja |
| Polaritetsskydd | Nej |
| Fläkt | Temp- & Belastningsstyrd |
| IP-klass | 21 |
| Vikt | 13 kg |
| Dimensioner (L x B x H) | 48,5 x 22 x 12,5 cm |
| Antal eluttag | 1 st |
| Garanti | 5 år, CE |
Tryck på bilden så kör den en instruktion om hur appen ser ut. appen finns att ladda ner där Appar finns. den heter victron connect








